Trumpai

Age Of Conan: Hyborian Adventures - MMORPG žaidimas

, pasižymintis tikroviška kovų sistema, puikia DX10 grafika, bei Haiborėjos pasaulio žiaurumu. Daugiau.
Bendruomenė
Paieška
Apklausa
Ar žaidžiate nemokamą Age of Conan versiją?
  1. - 94
  2. - 34
  3. - 29
Viso balsų: 157
Reklama

Ką rašo kiti tinklapiai

PvP sistemos atnaujinimas

2008 lapkričio 01 | Komentarų: 2
Ymir's Pass Tower
Spalio 29-ąją dieną Age of Conan: Hyborian Adventures žaidimą pasiekė antrasis PvP sistemos atnaujinimas. Nuo šiol daug mažesnio už savo lygio veikėjus skerdžiantys žaidėjai bus baudžiami. Iš pradžių jie bus tik pažymėti kaip nusikaltėliai (criminal), tačiau pakankamai nusidėję taps žudikais (murderer). Šie negalės naudotis įprastų NPC pardavėjų paslaugomis, tačiau jiems atsivers tamsioji Haiborėjos pusė: neseniai į žaidimą pridėti nusikaltėlių "taškai", kuriuose galėsite apsirūpinti būtiniausiomis prekėmis. Norėdami atsikratyti žudiko statuso, turėsite įvykdyti tam tikras užduotis (quest) ir išpirkti savo kaltes. Išpirkimo (redemption) būdas priklausys nuo jūsų rasės: tarkim, stygai turės tiesiog gerokai išgąsdinti įstatymo sergėtojus, ir vėl bus įleisti į saugomus miestus.

Pasikeitė Age of Conan projekto vadovas

2008 rugsėjo 17 | Komentarų: 1
Gaute Godager
Funcom pranešė, kad pasikeitė Age of Conan: Hyborian Adventures projekto vadovas (Producer and Game Director). Kompaniją paliko net 16 metų joje pradirbęs, psichologo laipsnį turintis Gaute Godager. Pasak jo, tokį sprendimą jis priėmė dėl iškilusių nesutarimų, susijusių su AoC.

Gaute pakeis buvęs Anarchy Online vadovas Craig Morrison, šio žaidimo fanų žinomas kaip Sillirion. Didžiausią dėmesį jis žada skirti žaidėjų nuomonėms ir pageidavimams; tuo visai galima patikėti, ypač turint galvoje kokį milžinišką darbą Craig nudirbo prie Anarchy Online, paskirtas vadovauti šio MMORPG projektui praėjus keliems metams po jo katastrofiškai nesėkmingo starto.

Visą straipsnį galite perskaityti oficialiame Age of Conan naujienų tinklapyje.

Funcom finansinė ataskaita

2008 rugpjūčio 25 | Komentarų: 1
Funcom
Funcom išleido finansinę antrojo 2008 metų ketvirčio ataskaitą, skirtą investuotojams bei akcininkams. Savaime aišku, joje kalbama ir apie didžiausią kompanijos projektą: populiarųjį MMORPG žaidimą Age of Conan: Hyborian Adventures. Pasak Funcom, žaidimo kopijų buvo parduota apie 800 000, o aktyvių žaidėjų rugpjūčio 14 dieną buvo apie 415 000 (aktyviu žaidėjas laikomas, jei moka mėnesinį mokestį, arba neseniai nusipirko žaidimą ir dar naudojasi "nemokamu" pirmuoju mėnesiu). Taigi, apie 48% nusipirkusių žaidimą savo prenumeratos (subscription) nebepratęsė.

Funcom taip pat pranešė gavę apie 13 milijonus dolerių pajamų, tačiau dėl su Age of Conan paleidimu susijusių išlaidų patyrė apie 5 milijonus dolerių nuostolio. Kompanija tikisi trečiajame šių metų ketvirtyje jau gauti pelno.

Ataskaitą .pdf formatu galite perskaityti oficialiame kompanijos puslapyje.

Rusiški Age of Conan serveriai

2008 rugpjūčio 12 | Komentuoti
Rusiškas Age of Conan
Funcom bei didžiausi Rusijos žaidimų leidėjai bei kūrėjai 1C paskelbė apie savo partnerystę. Iki šių metų paskutiniojo ketvirčio 1C rengiasi pilnai lokalizuoti Age of Conan Rusijos rinkai, o Funcom - atidaryti naujus, vien rusiškus serverius. Toks sprendimas turėtų pradžiuginti tuos rusakalbius žaidėjus, kurie prastai moka angliškai - jau greitai jie galės mėgautis žaidimu savo gimtąja kalba. Tuo labiau, kad žaidėjų iš rusiškai kalbančių šalių žaidime tikrai netrūksta.

Įdomu pastebėti, kad 1C apie savo planus, susijusius su AoC, paskelbė dar gerokai prieš žaidimui išeinant. Daugiau apie 1C lokalizuotą žaidimo versiją galite paskaityti čia.

AgeOfConan.lt skiria žaidimui 7,4 balus

2008 birželio 26 | Komentuoti
AgeOfConan.lt lankytojams neseniai buvo pateikta apklausa norint sužinoti, kaip jie vertina AoC. Žaidėjai iš Lietuvos "Age of Conan: Hyborian Adventures" MMORPG vidutiniškai įvertino 3,7 balais iš 5 (atitinkamai dešimtbalėje sistemoje žaidimas gavo 7,4 balus). Iš viso sulaukėme 271 balso iš AoC žaidėjų, taigi vertinimas buvo pakankamai objektyvus.

Kita apklausa yra skirta nustatyti, kaip greitai veikėjai žaidime gauna naujus lygius. Laukiame jūsų balso!