ageofconan | Uncategorized

Tikrai nesuklystume pasakę, kad mūsų gyvenime yra labai daug įvairių dalykų ir vienas – azarto jausmas. Įprasta, tačiau tikrai klaidinga manyti, kad azarto jausmas pasireiškia tik tuomet, kai yra žaidžiami azartiniai lošimai. Nors iš tiesų, azartas ir azartiniai žaidimaiyra tiesiog neišskiriama porelė, verta pastebėti, kad šis jausmas mus aplanko ir daugybėje kitų situacijų. Kokios jos?

Apsiperkant

Kas jau kas, tačiau dailiosios lyties atstovės tikrai puikiai žino, tą jausmą, aplankantį planuojant apsipirkimą, kuomet norisi įsigyti gražių, stilingų bei patogių daiktų, išleidžiant kuo mažiau pinigų. Apėmus šiam azarto jausmui, atrodo, galima nuveikti ypač daug: ir į toliau esančią parduotuvę nuvykti, ir kainas nuvykti, ir išpardavimo palaukti, ir pasižvalgyti, ką siūlo įsigyti internetinės parduotuvės.

Dailinant kūno linijas

Daugelis žmonių, net ir tuo atveju, jei neturi papildomų kilogramų, susiduria su noru padailinti kūno linijas. Tačiau vos tik pradėjus siekti šio tikslo, netrunka pagauti įtraukiantis azarto jausmas, kuris verčia siekti dar didesnių planų, nei buvote numatę prieš tai.

Permainos interjere

Sakoma, kad jei jauties prastai, tai turėtum bent keliomis smulkmenomis atnaujinti savo namus. ir tai tikrų tikriausia tiesa – bent šiek tiek pagražinus namų aplinką, iš tiesų pasijaučia, geriau. Tačiau, jei bent nors kartą mėginote šią taktiką, ko gero, tikrai prisimenate, kaip vos tik pradėjus pokyčiu jus apėmė azarto jausmas ir namuose, vietoje vieno planuoto paveikslo atsirado net keli, o sprendimas pakeisti svetainėje esančią sofą baigėsi tuo, jog pakeitėte visus kambaryje esančius baldus.

Kelionės

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną sritį, kuri taip pat labai glaudžiai susijusi su azartu. Tai – kelionės. Milijonai žmonių iš įvairiausių kampelių prisipažįsta, kad kelionės juos taip smarkiai įtraukia, kad vos tik grįžę iš vienos išvykos jau pradeda planuoti kitą, opatirtais įspūdžiai gyvena dar bent kelis mėnesius.

Kūryba

Tie, kurie ką nors kuria, piešia, gamina, siuva ir t.t., taip pat prisipažįsta, kad šie užsiėmimai yra neatsiejami nuo azarto. Kūryba taip smarkiai įtraukia ir nepaleidžia, kad kūrybinių sumanymų įgyvendinimas trunka valandų valandas.

Kaip matyti, azartiniai žaidimai nėra vienintelis dalykas, neatsiejamas nuo azarto, pastarasis neatsietinas ar nuo daugelio kitų įvairių situacijų mūsų visų gyvenimuose. Ir tai yra labai gerai – juk jei ne azartas, galbūt niekada nepasiektume geresnių rezultatų ir nesužinotume, kiek daug galime…