ageofconan | Uncategorized

Mokslininkai savo tyrimais yra pagrindinę įdomią tiesą – žaisti reikėtų ne vien vaikams, bet ir suaugusiems žmonėms.  Kortų žaidimai internete – vieni tų žaidimų, kurie moko šnekėtis su kitais suaugusiais, jie reiškia atsipalaidavimą ir galimybė pažaidus kur kas produktyviau kibti į darbus.

Padeda įveikti stresą

Yra pastebėta, jog ne vien vaikai, žaisdami įvairiausius kortų žaidimus, tampa kur kas linksmesni, ramesni. Tokie yra ir kortų žaidimai internete.  Jie puikiai padeda įveikti stresą bei geba sureguliuoti kraujotaką, be to padeda kur kas sparčiau dirbti ir išlaisvina kūrybiškumą, skatina bendradarbiauti su kitais darbuotojais, tad nemažai įmonių savo darbuotojams net organizuoja susibūrimus.

Žaidimų nauda patvirtinta  atliekant tyrimus su žiurkėmis. Tarkim, kai į svetimą narvą įdedama žaidimus pamėgusi žiurkė, įprastai ji geba susiieškoti slėptuvę, o ta, kuriai niekada neteko išmėginti jokių žaidimų, nemoka pasislėpti, nes sprendimų priėmimą reguliuojanti šios žiurkės smegenų be žaidimų vystosi nepakankamai.

Kortų žaidimai internete lavina smegenis

Yra nuomonė, jog žaidimas yra vien vaikiška veikla. Ar tai tikrai tiesa? Ar tuomet, kai tampama suaugusiais nustojama žaisti? O gal poreikis žaisti pradingsta kartu su vaikyste?
Čia pravartu pastebėti, jog suaugusių žmonių pasaulis bei protas veikia ne taip pat kaip vaikų. Ne šiaip sau smegenų raidai pasiekti suaugusio žmogaus lygį, prireikia daugelio metų nuolatinės praktikos, tyrinėjimų, galimybių  klysti, pažinimo, atradimų.
Kortų žaidimai internete gali būti vienas iš būdų lavinti smegenis. Tad vaikai žaidžia nemažai – be perstojo ir pačius įvairiausius žaidimus, pasinerdami į juos visu smagumu, neskaičiuodami laiko.

Žaisti visada verta

Atrasti žaidimų pasaulį niekada ne per vėlu. Žmonės, kaip socialūs sutvėrimai, mokosi visą savo gyvenimą. Ir tai yra įprastas gyvenimo ritmas. Mokymosi procesas tikrai niekad nenutrūksta vaikystėje ar paauglystėje. Galima manyti, jog ir žaidimas, tarsi vienas iš būdų mokytis, neturėtų pradingti iš žmonių gyvenimo. Atrasti kortų žaidimai internete greitai ir nepastebimai įtikina, kad žaisti visada verta.

Vien dėl to, jog akivaizdžiai nebepastebi žaidimo formų suaugusio žmogaus gyvenime, žmonės yra linkę galvoti, jog žaidimai jiems nebėra tokie svarbūs. Žaidimas bei noras žaisti, tikrai niekur neprapuola žmonėms įžengus į suaugusiųjų pasaulį. Viskas yra labai paprastai paaiškinama:  žaidimų būdai, suaugusių žmonių kasdienybėje kiek pakitę, jie nepastebimi taip akivaizdžiai bei nesitęsia tiek ilgai kaip vaikystės metais. Kortų žaidimai internete gali sugrąžinti vaikystę bent trumpam.