ageofconan | Uncategorized

Galima būti pametusiam galvą dėl įvairiausių sportinių žaidimų, bet visada bus kai kas, kas trauktų kiekvieną. Lažybos – vienas iš smagių atradimų kiekvienam.

Laikrodis nebeegzistuoja

Dažnas nori rasti būdą atsipalaiduoti be didelių, blogų pasekmių. Lažybos – vienas iš geriausių variantų, kai praeityje jau buvo išbandyti viso kazino žaidimai, joga, meditacijos ir perskaityta daug literatūros.

Lažybos smagios tuo, kad jos žada pasiutusiai stiprų, kraują kaitinantį azartą. Rodos, spaudimas pakyla iki 200, kraujas plūsteli į galvą ir visur kitus, kur iki tol jo nebuvai jautęs. Lažybos ne visada reiškia tik grėsmę keliančias pasekmes, jos tiesiog priverčia jaustis gyvam.

Išjudina net ramiausius

Net ir tuo atveju, kai galvojama, kad lažybos daugiau skirtos tiems, kurie nebijo rizikuoti, labai klystama. Jos nėra pritaikytos tik vienus ir tuos pačius poreikius turintiems žmonėms. Į jas gali įsitraukti kiekvienas. Čia visiškai negresia pamesti galvos. Šis užsiėmimas uždega net tą, kuris manė, kad turi tikrą šiauriečio temperamentą. Tai lietuviui labai svarbu.

Dažnas jaučiasi paniuręs ir mano, kad neturi jokių priežasčių džiaugtis gyvenimu. Lažybos sugrąžina gyvenimo džiaugsmą. Taip yra dėl to, kad paprasčiausiai sunku panarinti nosį, kai nuolat sekamas rungtynių rezultatas, aplink matomi kiti lažybų aistruoliai. Kitų užsikrėtimas, fanatizmas visada užkrečia. Tai kaip bandos jausmas. Tik jis yra geras visomis įmanomomis prasmėmis.

Išblaško kaip niekas kitas

Žmonės kasdien yra įsprausti tarsi į rėmus,  nes yra nuolat priversti planuoti: generuoti naujas idėjas darbe ar namuose, nusimatyti dienos, savaitės užduotis, turėti svajonių. Dažno lietuvio galva vienu metu yra pilna begale reikalų, minčių. Taip nuolat jaučiantis net ir patį stipriausią, labiausiai negandų užgrūdintą gali ištikti perdegimas. O tada tik medikai ar vaistai tepadės. Visgi, viso to galima išvengti ne tik nuolat stebint savo mintis, jas užsirašinėjant popieriuje. Tai tikrai veikia – žmonės pradeda stebėti save, analizuoti.

Kai sutrikdomas dienos ritmas, kai tampa sunku sukoncentruoti mintis, labai svarbu rasti visiškai kitaip veikiantį užsiėmimą. Nauja veikla gali būti tai, kas labiausiai prablaškys ir atitrauks nuo kasdienių minčių.

Lažybos – geriausias pasirinkimas ypač tuomet, kai prieš tai jos dar nebuvo išbandytos. Fanatizmas garantuotas net ir tuomet, kai manoma, kad prie nieko negalima priprasti, kai turi stiprią valią. Statant už savo įsivaizduojamą rezultatą galima atsidurti visiškai kitame, iki tol nepažintame pasaulyje.