ageofconan | Uncategorized

Kazino žaidimai ne tik žada pramogas, kai kurie jų ir lavina strateginį mąstymą. Tuo galima įsitikinti išmėginus pokerio žaidimą. Jis pasiekiamas ne tik lošimų namuose – pokeris internetu dažnai žaidžiamas ir iš savo namų.

Žaidimas – pasmerktas populiarumui

Skirtingai nei pokeris lošimo namuose, pokeris internetu, dažnai turi daugiau privalumų. Žaidžiant internetų nereikia ilgai laukti savo eilės, kitos partijos ar jaustis įpareigotam bendrauti su kitais žaidėjais. Be to, pokeris internetu suteikia galimybes susitikti su pačiais geriausiais pasaulio pokeristais.

Pokeris internetu, kai yra žaidžiama iš tikrų pinigų, startavo prieš dvidešimt metų. Pirmoji interneto svetainė, kurioje jis buvo paleistas, buvo „Planet Poker“. Šio kortų žaidimo populiarumas intensyviai, nepertraukiamai augo trejus metus. Savo, kaip lyderio piką, pokeris internetu pasiekė 2003-iaisiais, kai pasirodė televizinis projektas „Word Poker Tour“. Šis projektas susišlavė išties daug pinigų.

Organizatorių naudą žaidėjai gaudo

Internetinis pokeris žinomiems pokerio kambariams atneša daug pelno. Tokia situacija sukuria pretekstą konkurencijos augimui ir yra labai naudinga pokerio mėgėjams.

Konkurencinę žaidimo organizatorių kovą gali pajausti ir tuo sėkmingai pasinaudoti patys pokerio fanatikai.Pastaruoju metu galima pastebėti, kad internetinio pokerio kambariai negaili pinigų reklamai. Tai būna ne tik reklama televizijoje ar lauko reklama. Dažnai iš žaidimo organizatorių reklamos irgi laimi būtent pokerio žaidėjai: jie gali pasinaudoti įvairiomis premijomis ar nusiraškyti prizus už lojalumą.

Kodėl pokerį internetu taip dievina skirtingo amžiaus žmonės? Tam yra labai aiškus paaiškinimas. Taip yra dėl to, kad per itin trumpą laiką žaidėjas gali susirungti su pasaulio geriausiaisiais ir laimėti pinigų. Toks pokeris internetu  turi ir kitų smagių privalumų. Kai žaidžiama su profesionalais, pokerio žaidimas įsivažiuoja kur kas sparčiau ir jame kur kas mažiau priešininkui pasiekiamos informacijos.

Galima žaisti su profesionalais

Kai pokeris internetu išpopuliarėjo pakartotinai, buvo pastebėta tendencija – augant internetinio pokerio žaidėjų skaičiui, auga ir realiai pokerį žaidžiančiųjų skaičius, nes didžioji dauguma internetinio pokerio fanatikų trokšta išmėginti savo jėgas žaidžiant prie tikro stalo ir pajausti laimėjimo skonį prieš realius varžovus.

Pokeris internetu išties turtingas žaidimas dėl savo pasirinkimų. Pasaulyje yra priskaičiuojama daug jo rūšių, bet niekas nedrįstų ginčytis, kad pačios populiariausios jo rūšys: „Texas Hold em“, „Omaha“, „Five-Card Draw“, „Stud“.Beveik kiekvienoje azartinių žaidimų organizatorių svetainėjevisada galima išbandyti visas šio žaidimo rūšis.