ageofconan | Uncategorized

Savęs atradimo bei atskleidimo būdas yra tai, jog kiekvienam žmogui gyvybiškai svarbu būti taikoje su savimi, kai būname vienintelis žmogus, su kuriuo turime susitaikyti. Harmoningas santykis su savimi – taikaus santykio su kitais žmonėmis pagrindas. Tą galima suprasti, kai užvaldo pokeris.

Harmonija ateina pamažu

Tik įtikę patys sau, galime įtikti tuo pačiu ir visam likusiam pasauliui. Kol taikos nebūna viduje, jos nerasime ir aplink. Kaip išmintingai yra pasakiusi viena rašytoja, užuot pasirinkę suvaidinti antraeilę rolę kitų žmonių gyvenime, turėtume suvaidinti pagrindinį vaidmenį savo istorijoje! Apie ką turėtų būti ta istorija? Galbūt tai būtų istorija apie stiprią meilę, kasdienį džiugesį, tylią harmoniją bei gyvenimo grožį? Į šį klausimą galbūt galėtų atsakyti ir.

Iš pradžių turėtų atrodyti, jog toks vidinis pasirinkimas prasilenkia su tuo, prie ko žmonės yra įpratę. Esame pokeris linkę dairytis į aplinką – turtais stengiamasi įtakoti kitus, sulaukti jų pritarimo, patvirtinimo. Visgi žmonių vidinė realybė šaukia į kitokiomis vertybėmis padarytą gyvenimą. Kai kurias vertybes galima atrasti ir kai užvaldo pokeris. Šis žaidimas geba išjudinti net slapčiausius žmonių užkaborius.

Pokeris valdo

Išgirdus save, susipažįstama su vidumi, prisijaukinama prigimtis. Tai visus žmones gerokai praturtina, nei įprasta galvoti. Pokeris sukelia panašius jausmus.

Visiškai neverta stengtis dirbtinai pripildyti laisvo laiko, vien tam, kad atsisveikintume su vienatve. Naudinga išmokti mėgautis akimirkomis, kai liekama ramybėje, vienumoje. Tokios akimirkos yra itin nuostabi galimybė pažinti save, suvokti, kas mums suteikia sparnus, o kas sekina ir neleidžia jausti gyvenimo pilnatvės.

Sudėtinga būti laimingu, kuomet nuolat švaistomos jėgos psichologinei gynybai, rūpesčiui, kaip atrodai ir ką apie tave galvoja kiti: visa tai kaip vampyrai siurbia gyvybines jėgas. Neverta eikvoti energijos ne tik abejonėms, bet ir apgailestavimui, kaltei ar baimei.

Išmoko elgtis spontaniškai

Pravartu daryti tai, kas reiškia prasmę, naudą ir suteikia džiaugsmo mums patiems. Šiuos jausmus sukelia mėgstami azartiniai žaidimai. Tai greitai galima suprasti.

Visada pravartu prisiminti, kad pati gražiausia gyvenimo palaima yra protas, kuris išsilaisvina iš baimės. Pats teisingiausias gyvenimo būdas – elgtis spontaniškai, susilieti su pasauliu net nesvarstant apie kažkokią naudą. Pokeris veikia kur kas kitaip. Tai galima nesunkiai pajausti.

Reikėtų visada pasitikėti savimi, savo sugebėjimais, talentais bei savo vieta po saule. Reikėtų veikti ypač užtikrintai, tuomet net patys geriausi sprendimai atkeliaus patys.