ageofconan | RULETĘ

Gana dažnai žmonės suvokia, kas neleidžia jaustis gerai. Įprastai jie patys geba jausti, jog, galėtų būti psichologiškai sveikesni, jeigu gebėtų atleisti. Arba jog būtų smarkiau patenkinti savim, jeigu gebėtų atjausti. Kai kurie sako, jog vidinę ramybę įmanoma pajausti, atsispiriant kasdieniams rūpesčiams. Dar kai kurie jog konfliktai šeimoje, darbas, kuris jaučiasi įkyrokos mintys, negerus prisiminimus lemianti praeitis. Visiškai kitaip nutinka, kai atrandama ruletė internete.

 Ruletė internete užkariauja jausmus

Toks žaidimas užburia nuo pat pirmo karto. Visiškai nereikia kažkaip specialiai stengtis jį jaukintis. Jis toks neįtikėtinas, kad visiškai greitai pamirštamas realus gyvenimas, lieka tik tas virtualusis, vaizduotėje. Tai lavina naujus žmogaus gebėjimus viršum pažinimo ribos. To niekas neatims ir nenuginčys. Ruletė internete byloja apie tokį supratimą.

Pats pirmas žingsnis siekiant vidinės ramybės, – pamąstyti, ar tai kas, kelia nerimą, gali būti išsprendžiama. Jeigu atsakymas yra teigiamas, reiškia, atėjo laikas slegiančiam jungui išardyti.

Ištikimas draugas

Kai kuriais atvejais tam pakanka nuoširdaus pašnekesio su savim, kitais atvejais reikia net susitikti su psichologu. Kelionėse tokiu keliu dažnai prireikia nemažai ryžto bei drąsos, bet jausmas, jog pagaliau išsivaduojama iš to, kas žeidė kurį laiką, būna kur kas stipresnis už blogybes, sutinkamas kelionėje į tai. Tokia yra ruletė internete.

Žinoma, nutinka gyvenime tokių dalykų, kurie reiškia stiprų nerimą, bet kurių, sutvarkyti neįmanoma, kadangi tai būna neatsiejama žmonių gyvenimo dalis, tarkim, kasdieninė įtampa, dažnokai sutinkamos stresinės būsenos, iš kelio išmušančios nematytos aplinkybės. Bet net ir tuomet ruletė internete gali būti pats geriausias draugas, kuris daugiau nebenorės palikti.

Dar kartą nustebins

Tuomet kai žmonės, tikintieji, kad gali tvarkytis su užgriuvusiomis blogybėmis, nenuvertina savo pajėgumų bei sunkumus sutinka it iššūkius, dažnai mėgaujasi ramybe tada, kuomet viskas klostosi ne taip, kaip trokštama, kadangi jie suvokia, jog gyvenime būna visaip. tai kužda ir ruletė internete.

Žmonėms vidinę ramybę pajausti labiausiai trikdo iliuzija, jog jų gyvenime staiga dings stresinės situacijos, įtampą reiškiančios situacijos. Tiesa tokia, jog to niekuomet nebus. Reiškia, kai žmogus šitai supranta, priima it neišvengiamą teisybę, jis pastebimai suartėja su vidine ramybe: nemėgina keisti to, kas nesuprantama, džiaugiamasi tuo, ką teikia gyvenimas, sąmoningai išgyvenama dabartis bei ramiai priimama tai, kas darosi su juo pačiu. Ruletė internete dar kartą nustebins. Ir neabejotinai tai nutiks dar ne kartą.